Piątek, 24 maja 2019

Jesteś tutaj: Start / Struktura

Struktura

RODZAJE SZKÓŁ:

• Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 3 dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie.
  • Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 3 dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie.
  • Gimnazjum Specjalne Nr 3 dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie.
  • Gimnazjum Specjalne Nr 3 dla dzieci upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie.
  • Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy dla uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Pelplinie.

INNE FORMY DZIAŁALNOŚCI:

SCHEMAT ORGANIZACYJNY W SOSW W PELPLINIE