83-130 Pelplin

Tel: (58) 536-18-41

sekretariat@soswpelplin.pl

Brązowy medal dla Andżeliki

Jak co roku jesienią w ramach Stowarzyszenia "Sprawni Razem" odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Szkół Specjalnych w Biegach Przełajowych. Tym razem zawody zostały rozegrane 4 października 2017 roku w Lęborku. Naszą Szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt młodszych: Andżelika Cybulska i Kinga Białkowska, w kategorii chłopców młodszych: Błażej Winter, Jakub Winter, Kryspin Bonin oraz Mateusz Szyszkowski.

Bardzo dobrze pobiegła Andżelika Cybulska, która wywalczyła trzecie miejsce z możliwością reprezentowania naszego województwa w Mistrzostwach Polski Szkół Specjalnych. Pozostali uczniowie pobiegli na miarę swoich możliwości zdobywając punkty do klasyfikacji drużynowej. W kategorii dziewcząt młodszych i chłopców młodszych uczniowie naszego Ośrodka wywalczyli odpowiednio czwarte miejsca.