Zapraszamy na XV Mistrzostwa w Warcabach!

Już 25 października 2018 roku odbedą się kolejne XV Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Szkół Specjalnych w Warcabach. Zapraszamy trzyosobowe drużyny ze wszystkich szkół z całego województwa.

Na zgłoszenia czekamy do 22 października 2018 roku.

REGULAMIN:

Organizatorzy:

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Pelplinie

PTSS „Sprawni Razem” oddział województwa pomorskiego

Miejsce rozgrywania turnieju:

Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty w Pelplinie, ul. Sambora 5a

Termin:

25 październik 2018r. (czwartek) godz. 9:45

Odprawa techniczna i losowanie gier godz. 10:00

Przewidywany czas zakończenia godz. 14:00

Zasady uczestnictwa:

Turniej otwarty dla uczniów szkół specjalnych województwa pomorskiego (szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne). Każda szkoła, ośrodek może wystawić maksymalnie trzech graczy.

System rozgrywek:

System rozgrywek indywidualny, jedna klasyfikacja dla wszystkich uczestników. Będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa. Dokładny system rozgrywek zostanie podany na odprawie technicznej. Obowiązywać będą przepisy wg. regulaminu ogólnopolskich rozgrywek.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 22 października 2018r.

Zgłoszenia w późniejszym terminie nie będą uwzględniane.

Zgłoszenia prosimy przesyłać:

* tel: sekretariat SOSW 58 5361841

* fax: 58 5360042

* e-mail: sekretariat@soswpelplin.pl

Regulamin jest dostępny na stronie Ośrodka : www.soswpelplin.szkolnastrona.pl

Nagrody:

Puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy dla uczestników.

Uwagi:

Dojazd uczestników we własnym zakresie. Sprzęt do gry zapewnia organizator.

Dodatkowych szczegółowych informacji odnośnie turnieju udzieli:

Karol Bugajski (tel.  600484137,  e-mail: karolb794@wp.pl)

Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Organizatorzy turnieju:

mgr Małgorzata Puchalska

mgr Karol Bugajski

mgr Jan Świrbutowicz

Regulamin i karta zgłoszeniowa są dostępne w plikach do pobrania w zakładce Konkursy